Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések 2021

Nyílt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottságának hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - a 12673/135 hrsz-ú önkormányzati tulajdonú ingatlan elidegenítésre történő kijelölésére, licit induló árának meghatározására
 
pdf MEGTEKINTÉS (88 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottságának hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - a Nyíregyházi Szakképzési Centrum részéról a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégiuma vonatkozásában kért tulajdonosi hozzájárulás kiadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (111 KB)
 
3./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - A Kossuth tér 1. sz. alatt lévő 202 hrsz-ú, 98+35 m2 alapterületű üzlethelyiség és a hozzá tartozó 130 m2 alapterületű pincehelyiség bérbeadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (161 KB)
 
4./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - A Bocskai u. 16. szám alatti Bocskai Kálmán Szolgáltatóház albérletbe adására
 
pdf MEGTEKINTÉS (82 KB)
 
5./ Tájékoztató Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottságának hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2020-2034. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 8. sz. módosításának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (90 KB)
 
6./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Nyíregyháza, Hősök tere 3. sz. alatti (207/1 hrsz-ú) 170,25 m2 alapterületű pincerészre vonatkozó helyiségbérleti szerződés meghosszabbítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (71 KB)
 
7./ Beszámoló Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyíregyházi Lőtér 2020. évi üzemeltetéséről
 
pdf MEGTEKINTÉS (199 KB)
 
8./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2021. évi üzleti  terveinek véleményezésére
 
pdf Előterjesztés (780 KB)
 
pdf ÉAK Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. üzleti terve (1.75 MB)
pdf NYÍRVV Nonprofit Kft. üzleti terve (1.65 MB)
pdf NYÍRTÁVHŐ Kft. üzleti terve (6.86 MB)
pdf „Sóstó-Gyógyfürdők" Zrt. üzleti terve (7.06 MB)
pdf Nyíregyházi Állatpark Nonprofit Kft. üzleti  terve (763 KB)
pdf Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. üzleti  terve (3.89 MB)
pdf Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. üzleti  terve (1.16 MB)
pdf VÁROS-KÉP Nonprofit Kft. üzleti  terve (969 KB)
pdf NYÍRINFO Nonprofit Kft. üzleti  terve (1.41 MB)
pdf Nyíregyházi Ipari Park Nonprofit Kft. üzleti  terve (861 KB)
pdf Nyírvidék Képző Központ Nonprofit Kft. üzleti  terve (2.09 MB)
pdf Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. üzleti  terve (10.31 MB)
 
9./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyíregyháza, Írisz u. 46. szám alatti 27661 hrsz-ú ingatlan 1/2-ed tulajdoni hányadának  továbbértékesítéséhez történő hozzájárulásra
 
pdf MEGTEKINTÉS (76 KB)
 
10./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva - a Polgármesterhez - a VELA Kft-vel történő új üzemeltetési megállapodás megkötésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (183 KB)
 
11./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyíregyházi Tankerületi Központ igazgatója által a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézmény területén tervezett gyermek játszó és kondipark vonatkozásában kért tulajdonosi hozzájárulás kiadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (121 KB)
 
12./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Nyíregyháza, Őz u. 21. szám alatti 589 hrsz-ú ingatlanra vonatkozó helyiségbérleti szerződés megkötésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (86 KB)
 
13./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez- Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft. 2021. évi üzleti terveinek véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (10.03 MB)
 
14./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez- az Északi Agrárszakképzési Centrummal megkötött haszonbérleti szerződés módosítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (106 KB)
 
15./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez- Nyíregyháza MJV Önkormányzata Keletfa Kft.-ben lévő részesedésének értékelésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (109 KB)
 
16./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a NYÍREGYHÁZI WALDORF PEDEGÓGIAI EGYESÜLETTEL kötött bérleti szerződés meghosszabbítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (73 KB)
 
17./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Majorosné Bálint Ildikóval kötött bérleti szerződés meghosszabbítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (74 KB)
 
18./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Magyar Művészeti Egyesülettel történő új haszonkölcsön szerződés megkötésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (79 KB)
 
19./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez Nyíregyháza MJV Önkormányzata a Bujtosi Sporthorgász és Tájvédelmi Egyesület között létrejött helyiségbérleti szerződés meghosszabbítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (76 KB)
 
20./ Tájékoztató Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottságának hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2021-2035. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 2. sz. módosításának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (101 KB)
 
21./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez- a mátészalkai 3616/1 hrsz-ú ingatlan meglévő 1545/6000 tulajdoni hányad elidegenítésre történő kijelöléséről és vételárának meghatározására
 
pdf MEGTEKINTÉS (67 KB)
 
22./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez- a Kutyafája Közhasznú Egyesület részére a Nyíregyháza-Rozsrétszőlő, Fenyő utca 1. szám alatti ingatlanban lévő klubhelyiség haszonkölcsönbe adásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (90 KB)
 
23./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva - a Polgármesterhez - a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesülettel történő bérleti szerződés megkötésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (74 KB)
 
24./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva - a Polgármesterhez - a Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesület részére a Nyíregyháza-Rozsrétszőlő 01123/2 hrsz. alatti ingatlanból 2000 m2 alapterületű ingatlanrész használatba adásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (84 KB)
 
25./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva - a Polgármesterhez - a GRILL-MIX Kft.-vel kötött bérleti szerződés meghosszabbítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (73 KB)
 
26./ Tájékoztató Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottságának hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2021-2035. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 3. sz. módosításának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (97 KB)
Zárt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez „Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából" tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (280 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez „Jósa András Múzeum egyes régészeti feltárásain kézi földmunka és régészeti bontómunka végzése" tárgyú a Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (101 KB)
 
3./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - „Élelmiszerek, élelmiszer-alapanyagok beszerzése a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ feladatellátásához" tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére, és beszerzési eljárás indítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (704 KB)
 
4./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - „Élelmiszerek, élelmiszer-alapanyagok beszerzése a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ feladatellátásához" tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőinek véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (2.13 MB)
 
5./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez „Jósa András Múzeum egyes régészeti feltárásain kézi földmunka és régészeti bontómunka végzése" tárgyú a Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli nyílt közbeszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (132 KB)