Közgyűlés hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések

 
Közgyűlés hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések
 
1./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - a Városi Stadion területén lévő 1391/2 hrsz-ú és 1391/2/A hrsz-ú ingatlanok térítésmentes állami tulajdonba adásáról szóló 113/2019.(VI.27.) számú határozat kiegészítésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (110 KB)
 
2./ Előterjesztés - a Polgármesterhez - a Nyíregyháza Megyei Jogú Város közigazgatást területén belül maszk viselésére kijelölt közterületekről és nyilvános helyekről
 
pdf MEGTEKINTÉS (116 KB)
 
3./ Előterjesztés a Polgármesterhez Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (9 terület - egyszerűsített eljárás)
 
pdf MEGTEKINTÉS (88 KB)