Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság előterjesztése

.
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
.
1./ Előterjesztés Nyíregyháza MJV Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2020. évi üzleti terveinek véleményezésére
.
pdf MEGTEKINTÉS (679 KB)
 
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza MJV Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A nyíregyházi 156/3 hrsz-ú ingatlan szabályozással nem érintett területnagyságú részének telekkiegészítésként történő értékesítésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (212 KB)
 
3./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez a Kék Nefelejcs Alapítvány fenntartásában működő „Reménység" Szenvedélybetegek Átmeneti Otthonának 2019. évi gazdasági beszámolójának elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (330 KB)
 
4./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez a Periféria Egyesület 2019. évi gazdasági beszámolójának elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (158 KB)
 
5./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez a Humán-Net Alapítvány 2019. évi gazdasági beszámolójának elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (104 KB)
 
6./ Előterjesztés Nyíregyháza MJV Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A nyíregyházi 156/3 hrsz-ú ingatlan szabályozással nem érintett területnagyságú részének telekkiegészítésként történő értékesítésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (191 KB)
 
7./ Előterjesztés - Polgármesterhez - A Magyar Rádióamatőr Szövetség tulajdonában lévő átjátszóállomás felhelyezése az Ungvár stny 1. szám alatti ingatlanra
 
pdf MEGTEKINTÉS (96 KB)
Zárt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - „A 2020. évben szünidei gyermekétkeztetés keretében nyári gyermekétkeztetés biztosítása" tárgyú beszerzési eljárás megindítására, és ajánlati felhívásának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (660 KB)
 
2./ Előterjesztés - Polgármesterhez - a Nyíregyháza, Szent István utca 1. sz. alatti 4/A/22 hrsz-ú 47+27 m2 alapterületű üzlethelyiség vonatkozásában, meglévő bérlővel helyiségbérleti szerződés megkötésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (77 KB)
 
3./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - „A 2020. évben szünidei gyermekétkeztetés keretében nyári gyermekétkeztetés biztosítása" tárgyú beszerzési eljárás eredményéről szóló döntés meghozatalára
 
pdf MEGTEKINTÉS (226 KB)