Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések

 
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések
 
Nyílt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a közétkeztetési feladatok ellátása ügyében a nyertes vállalkozó által megküldött „Végleges Fejlesztési Terv" elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (73 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez az Északi Agrárszakképzési Centrummal kötendő haszonbérleti szerződés jóváhagyására
 
pdf MEGTEKINTÉS (194 KB)
Zárt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez „Őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére" tárgyú a Kbt. 112. § (1) bekezdése b) pontja szerinti nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (454 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez „Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából" tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (567 KB)