2024. június 05.

2024. június 05-én (szerda) 14,00 órakor tartandó ülésére.
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem.
1./ Tájékoztató a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz – a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2024-2038. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 1. sz. módosításának véleményezésére.
Előadó: Kohut Ágnes Vagyongazdálkodási Osztály vezetője
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (MÓDOSÍTÁSOK VII./2024. – DIP 132 kV nagyfeszültségű távvezeték elhelyezése, egyszerűsített egyeztetési eljárás)
Előadó: Kovács Rita főépítész