Köznevelési, Kulturális, és Ifjúsági Bizottság hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések 2021

Nyílt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a VOKE Vasutas Művelődési Ház és Könyvtár 2020. évi Közművelődési Megállapodás keretében nyújtott önkormányzati támogatásának felhasználásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (266 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szemle és a Vörös Postakocsi című folyóirat 2020. évben nyújtott működési támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (108 KB)
 
3./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyírség Könyvtár Alapítvány és a Burattino Bábszínház 2020. évben nyújtott szakmai támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (112 KB)
 
4./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a „Zene Sóstón" című kulturális programsorozat 2020. évi támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (82 KB)
 
5./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a 2020. évben nyújtott eseti kérelmek elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (110 KB)
 
6./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nagyegyüttesek - 2020. évi működési támogatásának - szakmai és pénzügyi beszámolóinak elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (135 KB)
 
7./ Előterjesztés -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez- Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő óvodákban a 2020/2021-es nevelési év nyári zárva tartási Idejének meghatározására
 
pdf MEGTEKINTÉS (184 KB)
 
8./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Nyíregyházi Cantemus Kórus 2020. évi beszámolójának és a 2021. évi munkatervének elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (56 KB)
 
9./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár Gyűjtőköri Szabályzatának jóváhagyására
 
pdf MEGTEKINTÉS (57 KB)
 
10./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Váci Mihály Kulturális Központ 2020. évi beszámolójának és a 2021. évi munkaterv és szolgáltatási tervének elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (2.68 MB)
 
11./ Előterjesztés -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez- Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő óvodák körzeteinek meghatározására
 
pdf MEGTEKINTÉS (413 KB)
 
12./ Előterjesztés -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez- Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata által fenntartott óvodákba történő jelentkezés módjának, valamint óvodai általános felvételi időpontnak a meghatározása a 2021/2022. nevelési évre vonatkozóan
 
pdf MEGTEKINTÉS (658 KB)
 
13./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva -a Polgármesterhez - Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2021. évi üzleti terveinek véleményezésére
 
pdf Előterjesztés (267 KB)
 
pdf Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. üzleti terve (1.16 MB)
pdf VÁROS-KÉP Nonprofit Kft. üzleti terve (969 KB)
pdf Nyírvidék Képző Központ Nonprofit Kft. üzleti terve (2.09 MB)
 
14./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyírség Könyvtár Alapítvány és a Burattino Bábszínház szakmai támogatására
 
pdf MEGTEKINTÉS (54 KB)
 
15./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szemle és a Vörös Postakocsi folyóirat támogatására
 
pdf MEGTEKINTÉS (50 KB)
 
16./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez A Váci Mihály Kulturális Központ 2018-2022 évre vonatkozó képzési tervének felülvizsgálatára és a 2021. évre vonatkozó beiskolázási tervének jóváhagyására (A melléklet zárt ülés anyagaként tekinthető meg)
 
pdf MEGTEKINTÉS (29 KB) - pdf MELLÉKLET (471 KB)
 
17./ Előterjesztés -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez- Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesterének a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő óvodákban a 2020/2021-es nevelési év nyári zárva tartási idejének meghatározásáról szóló 7/2021.(II.05.) számú határozatának módosítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (303 KB)
 
18./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Kelet-Magyarországi Szépkorúak Akadémiája című programsorozat támogatására
 
pdf MEGTEKINTÉS (39 KB)
 
19./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a „ZENE SÓSTÓN" című Sóstói kulturális programsorozat támogatására
 
pdf MEGTEKINTÉS (35 KB)
Zárt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez kulturális eseti kérelmek elbírálására
 
pdf MEGTEKINTÉS (222 KB)