Köznevelési, Kulturális, és Ifjúsági Bizottság hatáskörében eljárva hozott polgármesteri előterjesztések 2021

Nyílt előterjesztések
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a VOKE Vasutas Művelődési Ház és Könyvtár 2020. évi Közművelődési Megállapodás keretében nyújtott önkormányzati támogatásának felhasználásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (266 KB)
 
2./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szemle és a Vörös Postakocsi című folyóirat 2020. évben nyújtott működési támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (108 KB)
 
3./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nyírség Könyvtár Alapítvány és a Burattino Bábszínház 2020. évben nyújtott szakmai támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (112 KB)
 
4./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a „Zene Sóstón" című kulturális programsorozat 2020. évi támogatásának elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (82 KB)
 
5./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a 2020. évben nyújtott eseti kérelmek elszámolásáról
 
pdf MEGTEKINTÉS (110 KB)
 
6./ Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez a Nagyegyüttesek - 2020. évi működési támogatásának - szakmai és pénzügyi beszámolóinak elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (135 KB)
 
7./ Előterjesztés -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez- Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő óvodákban a 2020/2021-es nevelési év nyári zárva tartási Idejének meghatározására
 
pdf MEGTEKINTÉS (184 KB)