2019. május 14.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2019. május 14-én, 13.15 órakor tartandó ülésére.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
MÓDOSÍTOTT! (161 KB)
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005. (I. 11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (4 terület rendezési terv módosítása tárgyalásos eljárás szerint)
 
Előadó: Veres István városi főépítész
 
  pdf MEGTEKINTÉS (4.51 MB)
 
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005. (V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007. (VI. 12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmeinek 2019. év májusi megindítása)
 
Előadó: Veres István városi főépítész
 
  pdf MEGTEKINTÉS (2.04 MB)
 
3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2018. évi beszámolóinak véleményezésére (Az előterjesztésben módosítás történt!)
 
  pdf MEGTEKINTÉS (554 KB)
 
 
Előterjesztő: Dr. Kovács Ferenc - polgármester
 
Meghívottak: Petró Árpád, Éberhardt Gábor – Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. ügyvezetői
Ignéczi Csabáné – NYÍRVV Nonprofit Kft. ügyvezetője
Joó László – NYÍRTÁVHŐ Kft. ügyvezetője
Dr. Podlovics Roland - Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatója
Gajdos László – Nyíregyházi Állatpark Nonprofit Kft. ügyvezetője
Pénzes Tibor – Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft. ügyvezetője
Vinginder Tibor – NYÍRINFO Nonprofit Kft. ügyvezetője
Bartók Dávid – Nyíregyházi Ipari Park Nonprofit Kft. ügyvezetője
Furkóné Szabó Marianna – Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. ügyvezetője
Petró Áprád – THK Térségi Hulladékkezelő Kft. ügyvezetője
 
A 3. napirendi pontot a Bizottság együtt tárgyalja a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsággal.
 
Nyíregyháza, 2019. május 14.
Tormássi Géza
bizottsági elnök