Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottság előterjesztése 2020

 
Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottság
 
1./ Előterjesztés Nyíregyháza MJV Önkormányzata Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága hatáskörében eljárva a Polgármesterhez Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2020. évi üzleti terveinek véleményezésére
 
pdf MEGTEKINTÉS (223 KB)
 
 
2./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - a Nyíregyházi Ifjúsági Kerekasztal 2019. évi szakmai beszámolójának elfogadására
 
pdf MEGTEKINTÉS (449 KB)
 
3./ Előterjesztés - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez - A Köznevelési, Kulturális és Ifjúsági Bizottsága - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő óvodákban a 2019/2020-as nevelési év nyári zárva tartási idejének meghatározásáról szóló - 12/2020.(II.03.) számú határozatának módosítására
 
pdf MEGTEKINTÉS (236 KB)