2023. január 13.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. január 13. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
 HITELES MEGHÍVÓ
„MÓDOSÍTOTT”
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz a Nyíregyháza-Oros, Fő utca 7. szám alatti, 12379/7 hrsz-ú ingatlan bérbeadására
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –a Nyíregyháza, Kossuth tér 1. szám alatti, 202 hrsz-ú ingatlan bérbeadására
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
„ZÁRT ÜLÉS”
 
3./ ELŐTERJESZTÉS- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Szállítási szerződés a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
4./ Tájékoztatás- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Barnamezős területek rehabilitációja Nyíregyházán, II. ütem Északi terület - kivitelező kiválasztása” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
5./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Ipari Park tervezési szolgáltatások” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Podlovics Roland alpolgármester
Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
6./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Belső körút - László utca kereszteződésben jelzőlámpás szabályozás kivitelezése” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke