2020. január 15.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. január 15. napján, szerdán 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
  pdf HITELES MEGHÍVÓ (35 KB)
 
Tervezett napirend:
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Szabolcsi Jégsport Egyesület székhelyének, az önkormányzat tulajdonát képező, Városi Jégpálya 4400 Nyíregyháza, István utca 7. szám alatti ingatlanra történő bejegyzéséhez szükséges tulajdonosi hozzájárulás kiadására
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes – vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (95 KB)
 
2./ Előterjesztés a – Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Nyíregyháza, Írisz u. 46. szám alatti 27661 hrsz-ú ingatlan beépítési kötelezettsége határidejének meghosszabbítására
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes – vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (77 KB)
 
3./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Nyíregyháza, Ipari utca mentén lévő 9244 hrsz-ú ingatlan 275 m2 területű részének és a 9245 hrsz-ú ingatlan elidegenítésre történő kijelöléséről és vételárának meghatározására
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes – vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (147 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
4./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz -Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata és a First-Immo Hungary Kft. között létrejövő megállapodásra
 
Előadó: Dr. Kovács Ferenc - polgármester
 
pdf MEGTEKINTÉS (124 KB)
 
5./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „TOP-6.3.3-16-NY1-2017-00001” azonosítószámú, „Környezetvédelmi infrastruktúra-fejlesztések Nyíregyházán c. projekthez kapcsolódó kivitelezési munkák 3 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István –városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (203 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. január 13.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke