2019. május 24.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. május 24. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (55 KB)
 
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Tájékoztatás - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Nyírvidék Képző-Központ Nonprofit Kft. 2018. évi beszámolójáról
 
Előadó: Dr. Kovács Ferenc - polgármester
Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (3.02 MB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Pazonyi kerékpárút építéséhez szükséges terület megszerzése érdekében csereszerződés megkötésére
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
Veres István – városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (182 KB)
 
3. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Nemzeti Szabadidős -Egészség Sportpark Program keretében megkötendő szerződések aláírására és az önerő biztosítására
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (1.24 MB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
4. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére” tárgyú a Kbt. 113. § (1) bekezdése szerinti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (285 KB)
 
5. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Vállalkozási szerződés Bocskai-Kálmán Szolgáltató Ház kialakítására” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (827 KB)
 
6. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Új autóbusz telephely tanulmányterv, tervezés” tárgyú a Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerint uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (710 KB)
 
7. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „az EFOP-1.2.9-17-2017-00047 azonosítószámú, Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Nyíregyházán” című projekt keretében marketingeszközök fejlesztése feladatok elvégzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (229 KB)
 
8. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „TOP-6.5.1-16-NY1-2017-00003 azonosító számú projekt keretében önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatánál – II. ütem 4 részben” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (662 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. május 24.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke