2019. május 10.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. május 10. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (72 KB)
 
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – A Észak-Alföldi Sajtóklub Egyesülettel történő új haszonkölcsön szerződés megkötésére
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (74 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági- és Tulajdonosi Bizottsághoz - a NYÍREGYHÁZI WALDORF PEDEGÓGIAI EGYESÜLETTEL kötött bérleti szerződés meghosszabbítására
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (76 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Babaház Bölcsőde (4400 Nyíregyháza, Krúdy Gy. u. 30.) főzőkonyhájának felújítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (230 KB)
 
4. Tájékoztatás - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A könyvtári intézményrendszer tanulást segítő infrastrukturális fejlesztései” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevője vonatkozásában
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (174 KB)
 
5. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „ Nyíregyháza város területén, a 4-es sz. főút Debrecen felőli bevezető szakasz – Nagykörút – 41-es sz. főutak által határolt városrészek belterületi országos közútjainak, valamint Tünde utca 4-es sz. főút – Kállói út közötti szakaszának kapcsán a rendezési terv közlekedési szakági munkarész felülvizsgálata és a Kállói út négynyomúsítás Tanulmánytervének elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (148 KB)
 
6. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A nyíregyházi Hotel Sóstó Resort Spa & Conference Hotelstars minősítési rendszer szerinti 4 csillagos szálloda vegyes szállodai eszközeinek és az üzemeltetéshez kacsolódó vegyes termékeinek beszerzése a Modern Városok projekt keretében” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (232 KB)
 
7. Tájékoztatás - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A nyíregyházi Hotel Sóstó Resort Spa & Conference Hotelstars minősítési rendszer szerinti 4 csillagos szálloda üzemeltetéshez kapcsolódó eszközeinek beszerzése a Modern Városok projekt keretében” tárgyú Kbt. 117.§ (1) bekezdés szerinti nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjéről
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (333 KB)
 
8. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Kölyökvár” épület felújítása és „Robinson domb” játszótér kialakítása tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (324 KB)
 
9. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Közösségi színterek fejlesztése Nyíregyházán” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (720 KB)
 
10. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „a TOP-6.7.1-16-NY1-2017-00001 kódszámú, „Szociális városrehabilitáció Nyíregyháza szegregált területein” című projekt keretében rendezvényszervezés, egyéb kommunikációs és marketingeszközök fejlesztése feladatok elvégzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (431 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. május 9.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke