2024. március 19.

2024. március 19-én (kedd) 14,00 órakor tartandó ülésére.
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem.
Tervezett napirendi pont:
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005. (V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007. (VI. 12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmének 2024. év márciusi megindítása)
Előadó: Kovács Rita főépítész
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005. (I. 11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (MÓDOSÍTÁSOK III./2024. – 3 terület, egyszerűsített egyeztetési eljárás)
Előadó: Kovács Rita főépítész
3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005. (V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007. (VI. 12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges partnerségi vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (MÓDOSÍTÁSOK III./2024 – 3 terület, egyszerűsített egyeztetési eljárás)
Előadó: Kovács Rita főépítész
4./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005. (V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007. (VI. 12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges partnerségi vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (MÓDOSÍTÁSOK VIII./2021. – 2 terület, tárgyalásos eljárás)
Előadó: Kovács Rita főépítész
5./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a helyi építészeti-műszaki Tervtanács tagjainak megbízásával kapcsolatos javaslatra (későbbi megjelenítéssel!)