2019. március 26.

2019. március 26-án 14 órakor tartandó ülésére.

1./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Közgyűléshez „Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett menetrend szerinti helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása" tárgyú közszolgáltatás ellátására vonatkozó pályázat megindításának elfogadására (későbbi megjelenítéssel)
Meghívott: Dr. Podlovics Roland projektvezető
Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője

2./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Közgyűléshez Nyíregyháza, Debreceni út mentén lévő 31557/2 hrsz-ú ingatlan megosztásából kialakuló mintegy 1 ha területű ingatlan elidegenítésére történő kijelölésére és licit induló árának meghatározására

3./ Beszámoló a Közgyűléshez Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala 2018. évi tevékenységéről
Előadó: Dr. Szemán Sándor címzetes főjegyző

4./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.-vel kötött közszolgáltatási szerződés módosításának jóváhagyására
Meghívott: Kőhalmi Richárd Nyíregyházai Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője

5./ Előterjesztés a Közgyűléshez a NYÍRVV Nonprofit Kft.-vel kötött üzemeltetési szerződés módosítására
Meghívott: Ignéczi Csabáné NYÍRVV Nonprofit Kft. ügyvezetője

6./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Nyíregyházi Városi Stadion lelátójának térítésmentes tulajdonba vételére
Meghívott: lgnéczi Csabáné NYÍRVV Nonprofit Kft. ügyvezetője

7./ Tájékoztató Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának elbírálás alatt lévő, megvalósítás alatt álló és lezárás alatt lévő pályázatairól
Előadó: Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
Hagymási Gyula pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető

8./ Előte1jesztés a Közgyűléshez a „TalentMagnet" című benyújtott pályázat elfogadására és kapcsolódó saját erő biztosítására
Előadó: Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
Hagymási Gyula pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető

9./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Településszerkezeti tervének jóváhagyásáról szóló 117/2005.(V.4.) számú határozatának és a 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges Településrendezési Szerződés és Közérdekű kötelezettségvállalás nyújtásáról szóló megállapodás jóváhagyására (Nyíregyháza 0750/74 hrsz-ú ingatlanon naperőmű létesítmény elhelyezése)

10./ Előterjesztés a Közgyűléshez Nyíregyháza közigazgatási területén több helyszín kiemelt fejlesztési területté nyilvánításáról szóló Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének 5/2017.(I.26.) számú határozat módosítására
Előadók: Veres István városi főépítész

11./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmeinek 2019. év márciusi megindítása)

12./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (Tárgyalásos eljárás. 5 területből 3 terület - a partnerségi véleményezés kiértékelése)

Nyíregyháza, 2019. március 21.