2022. december 9.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2022. december 9. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
„MÓDOSÍTOTT”
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Nyíregyháza, Zrínyi I. utca 7. szám alatti, 187 hrsz-ú ingatlan bérbeadására
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére” tárgyú a Kbt. 112. § (1) bekezdése b) pontja szerinti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
3./ Tájékoztatás- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –a „TOP-6.1.4-16-NY1-2021-00007” azonosítószámú, „A Jósa András Múzeum turisztikai célú fejlesztése” c. projekt keretében a „D” épület bontási munkálatainak elvégzése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon, szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eredménytelenségének véleményezésére
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
4./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –a „Tuzson János botanikus kert fejlesztése”tárgyú Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás eredménytelenségének véleményezésére
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezetője
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke