2020. október 8.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. október 08. napján, csütörtök 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be a 1,5 méter távolságot egymástól!
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
  pdf HITELES MEGHÍVÓ (38 KB)
 
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Nyíregyháza, Tiszavasvári út – Szélsőbokori út kereszteződésében megépült közlekedési csomóponttal érintett önkormányzati tulajdonú területrészek térítésmentes állami tulajdonba adására
 
Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (121 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére fizetési számlavezetés biztosítása és hozzá kapcsolódó folyószámla hitelkeret szerződés” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Szűrös Anita gazdasági osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (222 KB)
 
3. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata felhalmozási célú hitelszerződés” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Szűrös Anita gazdasági osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (214 KB)
 
4. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a „TOP-6.5.1-16-NY1-2017-00002 azonosítószámú, Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatánál III. ütem c. projekt keretében kiviteli tervdokumentáció elkészítése a VMKK Mandabokor Művelődési Ház épületére vonatkozóan” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (298 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. 10. 07.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke