2019. augusztus 15.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. augusztus 15. napján, csütörtök 9.15 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (29 KB)
 
Tervezett napirend:
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – Nyíregyháza, Kezdő u. mentén lévő magántulajdonú 12673/116 hrsz-ú ingatlan 377 m2 területű részének és a 12673/119 hrsz-ú ingatlan (76m2), valamint az önkormányzati tulajdonú 12673/6 hrsz-ú ingatlan 498 m2 területű részének cseréje ügyében hozott határozat módosítására
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (136 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár számítástechnikai eszközbeszerzés” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila – alpolgármester
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (160 KB)
 
3. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár bútorbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila – alpolgármester
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (163 KB)
 
4. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Újszőlő utca 90. szám melletti záportározó rekonstrukciója” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (266 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. augusztus 14.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke