2021. szeptember 27.

2021. szeptember 27-én (hétfőn) 14,00 órakor tartandó ülésére.

MÓDOSÍTOTT!

1./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Nyíregyházi Városi Uszoda NYSÜ Nyíregyházi Sportlétesítményeket Üzemeltető Kft. részére történő társüzemeltetésbe adásának utólagos jóváhagyására
Meghívott: Hajnal Gusztáv, NYSÜ Nyíregyházi Sportlétesítményeket Üzemeltető Kft. ügyvezetője

2./ Tájékoztató a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a NYÍRSÉGVÍZ Zrt 2022-2036. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Tervének véleményezésére