2020. június 25.

2020. június 25-én (csütörtök) 9,00 órakor tartandó ülésére.

1/a. Előterjesztés Nyíregyháza város közigazgatási határán belül az autóbusszal végzett menetrend
szerinti helyi személyszállítás közszolgáltatási szerződésének 2019. évi teljesítésére

1/b. Előterjesztés a „Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett, menetrend szerinti, helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása" tárgyú közszolgáltatás hatályos menetrendjének módosítására és a szolgáltatási szerződés módosítására (a közszolgáltatási szerződés melléklete későbbi megjelenítéssel)
Meghívottak: Ungvári Csaba, a VOLÁNBUSZ Zrt. üzemeltetési vezérigazgató-helyettese,
Németh Tamás, a, VOLÁNBUSZ Zrt. helyi közszolgáltatás vezetője,
Ekés András MOBILISSIMUS Kft. ügyvezetője,
Dr. Podlovics Roland IKOP projektvezető

A napirendeket a Bizottság a Jogi, Ügyrendi és Etikai Bizottsággal, a Pénzügyi Bizottsággal és a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsággal együtt tartott ülésen tárgyalja.

1/c. Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Közgyűlése és Szervei Szervezeti és Működési Szabályzatáról szóló 26/2019.(XII.20) önkormányzati rendelet módosítására

A napirendet a Bizottság a Jogi, Ügyrendi és Etikai Bizottsággal együtt tartott ülésen tárgyalja.

Nyíregyháza, 2020. június 23.