2020. január 14.

2020. január 14-én 14,00 órakor tartandó ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem.

1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (Állami főépítészi eljárás, 1 terület - a partnerségi véleményezés kiértékelése)

2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (1 terület rendezési terv módosítása állami főépítészi eljárás szerint)

3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a Nyíregyháza Megyei Jogú Város 2019. novemberben megvalósult hivatalos külföldi kiutazásokról
Előadó: Doka Diána Kulturális Osztály vezető

Nyíregyháza, 2020. január 10.