2020. október 27.

2020. október 27-én (kedden) 14,00 órakor tartandó ülésére.

Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be az 1,5 méter távolságot egymástól! Az előadók és a meghívottak csak a saját napirendjük tárgyalásakor tartózkodjanak a teremben!

MÓDOSÍTOTT!

1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz „Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett, menetrend szerinti, helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása" tárgyú közszolgáltatás hatályos menetrendjének módosítására
Előadó: Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
Meghívott: Kató József VOLÁNBUSZ Zrt. Dél-Sz.-Sz.-B. Megyei forgalmi üzemvezető

2./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Kótaj 0200 hrsz-ú állami tulajdonú ingatlan térítésmentes önkormányzati tulajdonba adására

3./ Előterjesztés a Közgyűléshez közterületek elnevezéséről, átnevezéséről, elnevezések megerősítéséről és törléséről
Előadók: Dr. Kása Brigitta aljegyző, Hatósági főosztályvezető
Dr. Grósz Péter Igazgatási osztályvezető

4./ Előterjesztés a Közgyűléshez házszámok megállapítására
Előadók: Dr. Kása Brigitta aljegyző, Hatósági főosztályvezető
Dr. Grósz Péter Igazgatási osztályvezető

5./ Előterjesztés a Közgyűléshez Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007 (VI.12.) önkormányzati rendelet módosításának jóváhagyására (Rendezési terv módosítása 10 területen egyszerűsített eljárásban)

6./ Előterjesztés a Közgyűléshez Nyíregyháza Megyei Jogú Város Településszerkezeti tervének jóváhagyásáról szóló 117/2005. (V.4.) számú határozatának és a 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet  módosításához szükséges Településrendezési-együttműködési megállapodás jóváhagyására (Nyíregyháza, Báthory lakópark -Tárogató utca nyugati oldala)

7./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Közgyűléshez Önkormányzati építésügyi hatósági kérelem elbírálására

8./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz az első lakáshoz jutók támogatásának megállapítására irányuló előterjesztés véleményezésére
Előadó: Dr. Krizsai Anita Szociális és Köznevelési Osztály vezető

Nyíregyháza, 2020. október 26.