2018. április 12.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2018. április 12-én 14.00 órakor tartandó ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
MÓDOSÍTOTT!
Tervezett napirendi pontok:

1./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a TÉRSÉGI HULLADÉK-GAZDÁLKODÁSI Nonprofit Kft. 2018. évi üzleti tervének véleményezésére

Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
Meghívott
: Petró Árpád - TÉRSÉGI HULLADÉK-GAZDÁLKODÁSI Nonprofit Kft. ügyvezetője

pdf MEGTEKINTÉS (483 KB)

2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV Önkormányzata tulajdonában lévő gazdasági társaságok 2018. évi üzleti terveinek véleményezésére

MEGTEKINTÉS

Előterjesztő:: Dr. Kovács Ferenc polgármester

Meghívottak:
Ignéczi Csabáné - NYÍRVV Nonprofit Kft. ügyvezetője
Joó László - NYÍRTÁVHŐ Kft. ügyvezetője
Dr. Podlovics Roland - Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatója
Gajdos László - Nyíregyházi Állatpark Nonprofit Kft. ügyvezetője
Róka Zsolt - Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft. ügyvezetője
Vinginder Tibor - NYÍRINFO Nonprofit Kft. ügyvezetője
Batizi Tamás - Nyíregyházi Ipari Park Nonprofit Kft. ügyvezetője
Furkóné Szabó Marianna - Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. ügyvezetője

3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005. (V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (8 terület módosítása egyszerűsített eljárás szerint)

Előadó: Veres István városi főépítész

MEGTEKINTÉS

4./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről. (8 terület rendezési terv módosítása egyszerűsített eljárás szerint)

Előadó: Veres István városi főépítész

MEGTEKINTÉS

5./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (Teljes eljárás - 2 terület módosítása Rozsrétbokori utca - Fenyő utca - államigazgatási szervek véleményének és a partnerségi véleményezésnek a kiértékelése)

Előadó: Veres István városi főépítész

MEGTEKINTÉS

Nyíregyháza, 2018. április 10.

Tormássi Géza
bizottsági elnök