2018. november 27.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottság ülésére.
 
 
Az ülés ideje: 2018. november 27. (kedd) 15.00 óra
 
Az ülés helye: Polgármesteri Hivatal Váci Terem ("E" épület I/176. szoba)
 
 
NAPIREND-TERVEZET
 
Nyílt ülés

1.) Előterjesztés az Emberi Erőforrások Minisztériuma által a 2263/61. hrsz-on, természetben a 4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 22. szám alatt található Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium tanuszodájának fejlesztésére nyújtott sportlétesítmény-fejlesztési támogatás ügyében kért tulajdonosi hozzájárulás kiadására

Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
Meghívott: Gaszperné Román Margit Nyíregyházi Tankerületi Központ tankerületi igazgatója
A Bizottság véleményez.

MEGTEKINTÉS

2.) Előterjesztés a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő Váci Mihály Kulturális Központ igazgatói (magasabb vezető) beosztás betöltésére irányuló pályázati felhívás kiírására

Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
A Bizottság véleményez.

MEGTEKINTÉS

3.) Előterjesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő - Nyíregyházi Cantemus Kórus- előadó-művészeti szervezet fenntartói megállapodásának és közszolgáltatási szerződésének jóváhagyására

Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
Meghívott: Szabó Dénes Nyíregyházai Cantemus Kórus igazgató, karnagy
A Bizottság véleményez.

MEGTEKINTÉS

4.) Előterjesztés közterületek elnevezéséről és elnevezések megerősítéséről

Előadó: Dr. Kása Brigitta aljegyző, hatósági főosztályvezető
Dr. Grósz Péter igazgatási osztályvezető
A Bizottság véleményez.

MEGTEKINTÉS

5.) Előterjesztés a Nyíregyházi Élsport Np. Kft által a Kiemelkedő sportrendezvények 2018. évi támogatása keretre beérkezett rendkívüli kérelemmel kapcsolatos döntésre (Melléklet a zárt ülés anyagai között található meg)

Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Meghívott: Sitku Ernő ügyvezető
A Bizottság dönt.

MEGTEKINTÉS pdf MELLÉKLET (9.03 MB)

6.) Előterjesztés a Szabolcsi Jégsport Egyesület által az Egyéb csapat és egyéni sportágak támogatása keretre beérkezett rendkívüli támogatási kérelemmel kapcsolatos döntésre (Melléklet a zárt ülés anyagai között található meg)

Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
A Bizottság dönt.

MEGTEKINTÉS pdf MELLÉKLET (7.80 MB)

Zárt ülés

1.) Előterjesztés a 2018. évi Olimpiai felkészülés támogatása kereten levő megtakarítás felhasználásával kapcsolatos döntésre

Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
A Bizottság dönt.

pdf MEGTEKINTÉS (737 KB)

2.) Előterjesztés a Nyíregyházi Tankerületi Központ fenntartásában működő Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium intézményvezető beosztásának betöltésére érkezett pályázat véleményezésére

Előadó: Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
A Bizottság véleményez.

Halkóné dr. Rudolf Éva
a bizottság elnöke