2020. október 26.

Tisztelettel meghívom Önt a Jogi, Ügyrendi és Etikai Bizottság

2020. október 26-án, (hétfőn) 13.00 órától kezdődő ülésére

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály Terem

Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be az 1,5 méter távolságot egymástól!

Napirendi javaslat nyílt ülésre

1./ Előterjesztés közforgalmú gyógyszertár telephelyeként működtetni kívánt fiókgyógyszertár Nyíregyháza, Simai út 40. szám alatti létesítéséhez történő hozzájárulásra

Előadó: Jászai Menyhért alpolgármester

2./ Előterjesztés a nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletéről szóló rendelet megalkotására