2020. október 19.

Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. október 19. napján, hétfő 13.00 órakor kezdődő ülésére.

Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be a 1,5 méter távolságot egymástól!

Az ülés helye: Városháza, Váci terem

MÓDOSÍTOTT

Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”

1. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- a Nyíregyházi Iparfejlesztési Alap (NYIA) Kezelési Szabályzatának jóváhagyására

Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető

2. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Karácsonyi csomag beszerzése időskorúak részére” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

Előadó: Dr. Krizsai Anita osztályvezető

3. Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A Zöld Busz Demonstrációs Mintaprojektben való részvételhez, kommunikációs és marketing kampány támogatásához kapcsolódó szolgáltatás” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére (helyszíni kiosztással)

Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető

Nyíregyháza, 2020. 10. 19.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke