2023. november 17.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. november 17. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Szállítási szerződés a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére” tárgyú a Kbt. 112. § (1) bekezdése b) pontja szerinti nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
3./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának takarítása” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Tóth Zoltán ellátási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
4./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére fizetési számlavezetés biztosítása és hozzá kapcsolódó folyószámla hitelkeret szerződés” tárgyú beszerzési eljárás beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Szűrös Anita gazdasági osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
5./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Eszterlánc Északi Óvoda Kerekerdő Tagintézmény (Sóstói u. 31. sz.) két csoportszoba összenyitása a régi épületrészben” tárgyú közbeszerzési értékhatár beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
6./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A Váci Mihály Kulturális Központ (4400 Nyíregyháza, Szabadság tér 9.) épületére galamb elleni védőháló kiépítése, az ott lévő madárürülék elszállítása, homlokzattisztítás” tárgyú közbeszerzési értékhatár beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
7./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A Felsősima Közösségi Ház (Felsősima, Furulya u.) vizesblokkjainak teljeskörű felújítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
8./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza, Fazekas J. tér 9/A. alatti NLC ingatlan (volt Otthon étterem) lapostető felújítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke