2023. október 26.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. október 26. napján, csütörtökön 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „NyMJV- Ipari Park Tünde u. nyomásfokozó létesítése” tárgyú Kbt. 112. § (1) bekezdés b) pont szerinti, hirdetménnyel induló, nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Podlovics Roland alpolgármester
Hagymási Gyula kabinetvezető
Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza MJV Önkormányzatának támogatása az URBACT C4TALENT projekt megvalósítási feladatainak ellátásában – Projekt Megvalósítási feladatok ellátása külső szakértő által” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke