2023. október 6.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. október 6. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza MJV Önkormányzatának támogatása az URBACT C4TALENT projekt megvalósításában  – Projekt Koordinátori feladatok ellátása” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Karácsonyi csomag kézbesítése_2023” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Tóthné Csatlós Ildikó Szociális és Köznevelési Osztály osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
3./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Vagyonbiztosítás_2023” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Tóth Zoltán ellátási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
4./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – "A Tündérkert Keleti Óvoda Margaréta Tagintézményében (4400 Nyíregyháza, Fazekas J. tér 14.) balesetveszélyes kerítés rekonstrukciója” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
5./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Polgármesteri Hivatal (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) Irattári pince nagy teljesítményű szellőzőrendszerének kiépítési munkái” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
6./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – Előzetes Régészeti Dokumentáció (ERD I.) Geofizikai kutatás, feltárási projektterv készítése – Nyíregyháza Déli Fejlesztési Terület – 5,5 ha területre ” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Dr. Podlovics Roland alpolgármester
Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke