2023. szeptember 28.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. szeptember 28. napján, csütörtökön 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – "Polgármesteri Hivatal (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) Irattári pince nagy teljesítményű szellőzőrendszerének kiépítési munkái” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – "A Tündérkert Keleti Óvoda Margaréta Tagintézményében (4400 Nyíregyháza, Fazekas J. tér 14.) balesetveszélyes kerítés rekonstrukciója” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
3./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza MJV Önkormányzatának támogatása az URBACT C4TALENT projekt megvalósításában – Projekt Koordinátori feladatok ellátása” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
4./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „NyMJV - Ipari Park kivitelezés (I. tervezési ütem)” tárgyú uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Dr. Podlovics Roland alpolgármester
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke