2023. augusztus 22.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. augusztus 22. napján, kedden 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Krúdy terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „NyMJV- Ipari Park Tünde u. nyomásfokozó létesítése” tárgyú Kbt. 112 § (1) bekezdés b) pont szerinti, hirdetménnyel induló, nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Karácsonyi csomag beszerzése 2023” tárgyú Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Tóthné Csatló Ildikó szociális és köznevelési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke