2023. július 24.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. július 24. napján, hétfőn 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyházi Ipari Park déli területén kivitelezési feladatok ellátása-I. ütem” tárgyú eljárások lefolytatásához szükséges felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó kiválasztása” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: dr. Podlovics Roland alpolgármester
Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Manóvár Tagintézmény (4400 Nyíregyháza, Tünde utca 2.sz.) tálalókonyha felújítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke