2023. június 16.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. június 16. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz -„Karácsonyi csomag beszerzése 2023" tárgyú Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Jászai Menyhért alpolgármester
Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Tóthné Csatlós Ildikó szociális és köznevelési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés- Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„Kültéri bölcsődei eszközök beszerzése" tárgyú Kbt. 117. §-ban meghatározott módon, szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Bozán Zsolt pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke