2023. május 5.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2023. május 5. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ ELŐTERJESZTÉS- Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„A Váci Mihály Kulturális Központ üzemeltetésében lévő klímarendszer javítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila alpolgármester
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –az Óvodatej program – Óvodatej beszerzése óvodai nevelésben részesülő gyermekek részére tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Jászai Menyhért alpolgármester
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke