2018. február 16.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. február 16. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „10 db „A” típusú elektromos töltőoszlop beszerzése és telepítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 
 
2. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Szállítási szerződés a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából” tárgyú Kbt. 113. § szerinti közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Doka Diána - osztályvezető
 
 
3. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére” tárgyú a Kbt. 112. § (1) bekezdésének b) pontja alapján, a Kbt. 113. § meghatározott szabályok szerint összefoglaló tájékoztatással indított nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Doka Diána - osztályvezető
 


Nyíregyháza, 2018. február 15.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke