2018. február 22.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. február 22. napján, csütörtökön 12:30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Területi infrastrukturális fejlesztések” keretében megvalósítandó lakó utcák fejlesztése, útfelújítás, járdafelújítás, kerékpáros létesítmények kivitelezői feladatainak ellátása” tárgyú Kbt. 112.§ (1) bekezdés b) pontja szerinti nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 
 

2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - A „Nyíregyháza Borbánya és Malomkert városrészeket érintő csapadékvíz elvezető hálózat és vízvisszatartási célú tározók fejlesztése” kiviteli tervdokumentációban részletezett munkák kivitelezése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 
 

Nyíregyháza, 2018. február 21.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke