2018. március 2.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. március 02. napján, pénteken 08.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. ELŐTERJESZTÉS – Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Füzes utca megépítéséhez szükséges ingatlan megvásárlására
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes osztályvezető
 
 
2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „TOP-6.6.1-16-NY1-2017-00001 azonosítószámú, ”Egészségügyi alapellátás fejlesztése Nyíregyházán – II. ütem” című pályázat keretében tervezett eü. alapellátásnak helyt adó épületek felújítását és a hajléktalanok eü. ellátását biztosító egészségügyi centrum építését tartalmazó projekt kapcsán tervező kiválasztása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 
 
3. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a TOP-6.4.1-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú „Fenntartható városi közlekedésfejlesztés Nyíregyházán” című projekt kapcsán szemléletformáló tevékenységek megvalósítása tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére (helyszíni kiosztással)
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 
4. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „10 db „A” típusú elektromos töltőoszlop beszerzése és telepítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás eredményének véleményezésére (helyszíni kiosztással)
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 

Nyíregyháza, 2018. március 1.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke