2022. október 21.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2022. október 21. napján, pénteken 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
HITELES MEGHÍVÓ
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Tájékoztatás ‐ a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz ‐ „Új bölcsődei férőhelyek kialakítása” tárgyú a Kbt. 81. § szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívása vonatkozásában
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
 
2./ Előterjesztés – a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz ‐ „Május 1. tér 10/A. alatti épület helyreállítása” tárgyú a Kbt. 115. § (1) bekezdésében meghatározott nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadók: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
MEGTEKINTÉS
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke