2018. április 6.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. április 06. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz a TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00002 azonosítószámú "Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitást ösztönző közlekedésfejlesztés Nyíregyháza hat pontján" c. projekt keretében építési engedélyes és kiviteli tervek elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előterjesztő: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 

2. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz a „TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00003 kódszámú „Korányi Frigyes utca felújítása, a Korányi Frigyes utca – Csaló köz csomópontban körforgalom kiépítése és Szarvas utca felújítása” c. pályázat keretében építési engedélyes és kiviteli tervek elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére

 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 

3. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz "TOP-6.1.5-15-NY1-2016-00002 Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés Nyíregyháza délkeleti és délnyugati területein" c. projekt keretében, műszaki ellenőri feladatok ellátása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (459 KB)

4. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Nyíregyháza-Borbánya bezárt hulladéklerakó területén környezeti kármentesítési szolgáltatások ellátása” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (455 KB)

5. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Nyíregyháza Megyei Jogú Város területén csapadékvíz elvezetésre vonatkozó kiviteli terv és kiviteli terv szintű vízjogi engedélyes terv elkészítése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (1017 KB)

6. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz A „TOP-6.1.5-15-NY1-2016-00002 Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés Nyíregyháza délkeleti és délnyugati területein” c. projekthez tartozó kivitelezési és egyéb munkák 3 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (1005 KB)

7. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Csomópont és kerékpárút fejlesztés Nyíregyházán II. ütem” című TOP-6.4.1-16-NY1-2017-00002 azonosítószámú projekthez tartozó tervezési munkák” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére (a mellékletek helyszíni kiosztással)

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (276 KB)

Nyíregyháza, 2018. április 5.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke