2018. április 13.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. április 13. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. ELŐTERJESZTÉS - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Tündérkert Keleti Óvoda intézményvezetője által, az óvoda területén elhelyezkedő futópálya korszerűsítése ügyében kért tulajdonosi hozzájárulás kiadására
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes osztályvezető
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz -„TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00003 kódszámú „Korányi Frigyes utca felújítása, a Korányi Frigyes utca – Csaló köz csomópontban körforgalom kiépítése és Szarvas utca felújítása” c. pályázat keretében építési engedélyes és kiviteli tervek elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető
 
 
3. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz -„TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00002 azonosítószámú "Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitást ösztönző közlekedésfejlesztés Nyíregyháza hat pontján" c. projekt keretében építési engedélyes és kiviteli tervek elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (334 KB)

 
4. ELŐTERJESZTÉS - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A Jósa András Múzeum egyes régészeti feltárásain régészeti kézi bontómunka és régészeti gépi földmunka biztosítása vállalkozási szerződés keretében” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Doka Diána osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (1.20 MB)

5. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Bocskai utca 16. szám alatti épület felújítására” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (966 KB)

6. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Bujtosi Városliget rekonstrukciójára” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (1.18 MB)

7. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés, TOP-6.2.1-16- NY-2017-00001 azonosító számú projekt keretében Bölcsődefejlesztés Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatánál 3 részben” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (816 KB)

8. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00001 számú projekt keretében finanszírozott, „Tiszavasvári út-Derkovits utca csomópont fejlesztése" című projekt kapcsán engedélyes  és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, engedélyek beszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (432 KB)

9. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Pazonyi tér és Arany János utca rekonstrukciójára” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eljárást megindító felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (896 KB)

10. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „TOP-6.1.5-15-NY1-2016-00002 Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés Nyíregyháza délkeleti és délnyugati területein" c. projekt keretében, műszaki ellenőri feladatok ellátása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (309 KB)

11. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Bessenyei tér és Benczúr tér Green City elvekkel összhangban lévő építésére” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (440 KB)

12. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Barnamezős területek rehabilitációja, Nyíregyháza Tiszavasvári úti laktanyák tekintetében” projekthez kapcsolódó építőipari kivitelezési munkák tárgyú a Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési ajánlati felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (697 KB)

13. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza, Sóstói Múzeumfalu fejlesztéséhez kapcsolódó kivitelezési feladatok elvégzése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (386 KB)

14. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „MTMI Élményközpont kialakítása Nyíregyházán című projekthez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes helyettes kabinetvezető
Pató István osztályvezető

pdf MEGTEKINTÉS (655 KB)

Nyíregyháza, 2018. április 12.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke