2018. április 27.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. április 27. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. TÁJÉKOZTATÁS Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz TOP 6.1.4‐16‐NY1‐2017‐00001 azonosítószámú „Indiaház és Madárröpde létesítése a Nyíregyházi Állatpark területén” című projekt keretében Tervezési szerződés az Indiaház és Madárröpde létesítéséhez a Nyíregyházi Állatpark területén tárgyú Kbt. 81. § (1) bekezdés szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás megindításáról
 
Előterjesztő: Loványi Ágnes ‐ helyettes kabinetvezető
Pató István ‐ osztályvezető
 
 
2. ELŐTERJESZTÉS Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „TOP‐6.1.5‐16‐NY1‐2017‐00001 kódszámú „Tiszavasvári út‐Derkovits utca csomópont fejlesztése” c. pályázat keretében építési engedélyes és kiviteli tervek elkészítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes ‐ helyettes kabinetvezető
Pató István ‐ osztályvezető
 
 
3. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „A Bencs Villa turisztikai hasznosítása a kulturális örökségünk megőrzése érdekében” című projekt (TOP-6.1.4-15-NY1-2016-00001) keretében bútorok szállítása és helyszíni telepítése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 
 
4. Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Szociális városrehabilitáció Nyíregyháza szegregált területein” című TOP‐6.7.1‐16‐NY1‐2017‐00001 azonosítószámú projekthez tartozó tervezési munkák – I. ütem” tárgyú a Kbt. 117. §‐ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes ‐ helyettes kabinetvezető
Pató István ‐ osztályvezető
 
 
5. ELŐTERJESZTÉS ‐ Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz‐ „Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár Nyíregyháza, Vécsey u. 15. sz. alatt található fiókkönyvtár épületének felújítása és korszerűsítése, valamint Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár oktatótermében mobil fal építése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes ‐ helyettes kabinetvezető
Doka Diána ‐ osztályvezető
 
 

Nyíregyháza, 2018. április 26.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke