2018. május 11.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. május 11. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. ELŐTERJESZTÉS - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Jósa András Múzeum részére” tárgyú a Kbt. 112. § (1) bekezdésének b) pontja alapján, a Kbt. 113. § meghatározott szabályok szerint összefoglaló tájékoztatással indított nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előterjesztő: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Doka Diána - osztályvezető
 
 
2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza-Borbánya bezárt hulladéklerakó területén környezeti kármentesítési szolgáltatások ellátása” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 
 
3. ELŐTERJESZTÉS - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Nyíregyháza Megyei Jogú Város területén csapadékvíz elvezetésre vonatkozó kiviteli terv elkészítése” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
 
 
4. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a TOP-6.1.4-16-NY1-2017-00005 azonosító számú „Fenntartható turizmusfejlesztés – a Helyőrségi Művelődési Otthon revitalizációja által” c. projekt kapcsán tervező kiválasztása tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - osztályvezető
 
 

Nyíregyháza, 2018. május 10.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke