2021. november 26.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2021. november 26. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs terem
 
Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be a 1,5 méter távolságot egymástól!
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
„MÓDOSÍTOTT” (24 KB)
 
„ZÁRT ÜLÉSEN”
 
1./ ELŐTERJESZTÉS- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„Nyíregyházi Atlétikai Centrum mobiliák beszerzése” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula kabinetvezető
Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (316 KB)
 
2./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz a „Sóstó-gyógyfürdői kamerarendszer bővítése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Dr. Kása Brigitta aljegyző
Bodrogi László Közterület-Felügyelet vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (215 KB)
 
3./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Belső körút - László utca kereszteződésben jelzőlámpás szabályozás kivitelezése” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Hagymási Gyula polgármesteri kabinetvezető
Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (891 KB)
Halkóné dr. Rudolf Éva
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke