2018. június 28.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. június 28. napján, csütörtök 14.00 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
 
ZÁRT ÜLÉS
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Pazonyi tér és Arany János utca rekonstrukciójára” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eredményéről és a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás megindítására
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra
 
 
2. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Bujtosi Városliget rekonstrukciójára” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eredményéről és a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás megindítására
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra
 
 
3. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Vállalkozási szerződés a nyíregyházi Bocskai utca 16. szám alatti épület felújítására” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eredményéről
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Pató István - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra
 
 

Nyíregyháza, 2018. június 28.

Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke