2018. július 6.

MEGHÍVÓ


Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
 
2018. július 6. napján, pénteken 9.00 órakor kezdődő ülésére.

Az ülés helye: Városháza, Könyvtár
 
 
ZÁRT ÜLÉS
 
1. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - ,,2018. évi intézményi felújítások - Ill. csomag" tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra
 
 

2. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - ,,2018. évi intézményi felújítások - V. csomag" tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

 
Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra
 

3. ELŐTERJESZTÉS - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „2018. évi intézményi felújítások - VII. csomag" tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére

Előadó: Loványi Ágnes - helyettes kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - osztályvezető
Közbeszerzési referatúra

pdf MEGTEKINTÉS (445 KB)

Nyíregyháza, 2018. július 5.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke