2020. október 15.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. október 15. napján, csütörtökön 13.00 órakor kezdődő ülésére.
 
Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be a 1,5 méter távolságot egymástól!
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
  pdf HITELES MEGHÍVÓ
„MÓDOSÍTOTT” (33 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére fizetési számlavezetés biztosítása és hozzá kapcsolódó folyószámla hitelkeret szerződés” tárgyú beszerzési eljárás beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Szűrös Anita gazdasági osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (210 KB)
 
2./ ELŐTERJESZTÉS- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata felhalmozási célú hitelszerződés” tárgyú beszerzési eljárás beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Szűrös Anita gazdasági osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (155 KB)
 
3./ ELŐTERJESZTÉS- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz -„Jégkorszak Interaktív Állatbemutató” című projekt kapcsán műszaki ellenőri feladatok ellátása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (208 KB)
 
4./ Előterjesztés a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz ,,Sóstógyógyfürdő komplex turisztikai fejlesztése" tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (690 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. 10. 15.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke