2020. október 5.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. október 5. napján, hétfőn 15.00 órakor kezdődő ülésére.
 
Kérem, hogy a járványhelyzetre való tekintettel minden résztvevő viseljen maszkot és tartsa be a 1,5 méter távolságot egymástól!
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
,,MÓDOSÍTOTT" (30 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „TOP-6.7.1-16-NY1-2017-00001 projekt keretében Szociális városrehabilitáció II. ütem kivitelezése” tárgyú Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (525 KB)
 
2./ ELŐTERJESZTÉS- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának tulajdonában lévő Nyíregyháza, Bujtos u. 4. szám alatt lévő Városi uszoda szennyvízátfolyásmérő kiépítése”tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Kohut Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (210 KB)
 
3./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Jégkorszak Interaktív Állatbemutató című projekt kapcsán műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád polgármesteri kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (250 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. 10. 05.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke