2020. augusztus 19.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. augusztus 19. napján, szerdán 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (21 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉSEN”
 
1./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Külső Projektmenedzsment és kommunikáció szolgáltatás (TalentMagnet - DTP3-454-4.1)”tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (490 KB)
 
2./ Előterjesztés- a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Szakmai feladatok ellátásához kapcsolódó külső szakértői, tanácsadói szolgáltatásra vonatkozóan (TalentMagnet - DTP3-454-4.1)”tárgyú értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (484 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. augusztus 17.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke