2020. március 12.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. március 12. napján, csütörtökön 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
  pdf HITELES MEGHÍVÓ (33 KB)
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉSEN”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „az Ózoon Hotel (Nyíregyháza, Csaló köz 2.sz,) homlokzati nyílászárók cseréje” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (201 KB)
 
2./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére 1 db új személygépjármű beszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Tóth Zoltán ellátási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (219 KB)
 
3./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz A Modern Városok Program keretében megvalósuló Kállay kúria felújítása 2. ütem projekthez kapcsolódóan „Bútorok beszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (212 KB)
 
4./ ELŐTERJESZTÉS- Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére sajtóorgánumok digitalizálása”tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila alpolgármester
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (354 KB)
 
5./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „A BETTER (PGI06086) című projekt szakmai feladatainak ellátásához kapcsolódó külső szakértői, tanácsadói szolgáltatás beszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Pató István városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (242 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. 03. 10.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke