2020. március 2.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2020. március 2. napján, hétfőn 15.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci terem
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
„MÓDOSÍTOTT” (25 KB)
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉSEN”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának feladatellátási kötelezettségébe tartozó nevelési és oktatási intézmények (óvodák, általános iskolák, középiskolák és kollégiumok) ellátottjai, tanulói részére közétkeztetés biztosítása a főző- és a tálalókonyhák fejlesztésével” tárgyú közbeszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére „későbbi megjelenítéssel”
 
Előadó: Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz A Modern Városok Program keretében megvalósuló Kállay-kúria felújítása 2. ütem projekthez kapcsolódóan „Múzeumtechnológiai interakciós eszközök beszerzése és kapcsolódó szoftver- és tartalomfejlesztés ” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád kabinetvezető
Doka Diána kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (249 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. 03. 02.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke