2019. november 26.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. november 26. napján, kedden 15.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (27 KB)
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„Nyíregyháza, Ipari Park 31557/5 hrsz-ú és 31557/6 hrsz-ú ingatlanokat érintő 22 kV-os hálózatkiváltás” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárások ajánlattételi felhívásainak véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes –vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (202 KB)
 
2./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz-„5 db bölcsőde udvarrészén 14 db vízpermetező és 1 db homokozó kialakítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárások ajánlattételi felhívásainak véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes –vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (246 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. 11. 25.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke